Welcome to

lıkya pansiyon

Kanal kıyısında ve manzaranın en güzel olduğu bölgede olduğumuzu söyler müşterilerimiz. Karşımızda tarihin gözleri var; yüzyıllar boyunca ayakta duran Kaya Mezarları. Önümüz dalyan kanalı. Eşsiz güzellikteki sazlıklarla kaplı kanal, üzerinden geçen teknelerin çıkardığı motor sesi duyulur sadece o sessizliğin içinde, bu ayrı bir keyiftir.

Pansiyonumuz için Dalyan’ın ilk işletmelerinden biri diyebiliriz. Babam Salih Manav 25 yıl tekne gezileri düzenledi müşterilerimiz için ayrıca pansiyonumuzun işletmesini gerçekleştirdi. Bizde ondan öğrendik bir çok doğruyu. Ben teknede büyümüş sayılırım, ikimizde Güney Batı sahillerini çok iyi biliriz. Artık biraz tatil yapmalı diye düşünerek onları emekliye ayırdık. Şimdi onlar Dalyan’ın keyfini çıkartırlarken bizde eşim Tuğba hanım ile bu keyifli yerimizde sizlere en özel anlarınızı geçirtmeye çalışıyoruz.

Kanal kıyısında uzun süreler oturup eşsiz güzelliği yaşamanız için, Dalyan’ın tadını en doğru yerde ve en özel hizmetle alabilmeniz için sizi buraya yuvanıza HUZURLU VE KEYİFLİ ortamımıza davet ediyoruz. Sabahları kuş seslerinin hakim olduğu kanala sıfır bahçemizde kahvaltılarınızı yapıp, peşinden dalyan kanalında yüzebilirsiniz.

Akşamları ise bizden talep edeceğiniz her türlü yemek organizasyonu günlük yiyeceklerle en özel lezzetler halinde masanızda yer alacaktır.

Sizlere; misafirimiz olduğunuz dönem içinde Dalyan hakkında doğru ve yönlendirici bilgiler vererek bölgemizi daha iyi tanımanıza yardımcı olacağız. Ayrıca sahip olduğumuz teknelerle size unutamayacağınız bir tatil için kaptanlık yapıp dalyan kanalının en güzel anlarını yaşatacağız. Unutmadan; pansiyonumuzda kalmadığınız zamanlarda bile tekne gezisi için istekte bulunabilirsiniz.

Tuğba – Ahmet Manav

Likya Pansiyon’da

Hizmetlerimiz